icon pc

Paykwik kart ile bakiye yüklemesi nasıl yapılır ?

Merhaba,

wwww.resmikartsatis.com blog ekibi olarak bugün sizlere online oyunlarda ön ödemeli kartlar ile bakiye yüklemesi nasıl yapılır bunu anlatacağız.  Sitemiz üzerinden canlı destek ekibimiz ile yaptığınız görüşmeler sonucunda size verilen e-pin kodunu oyun içerisinden mağaza kısmına girmeniz yeterli olacaktır.

Paykwik , Astropay , Paykasa Hangi Oyunlarda Geçerli ?

Zynga , League Of Legends, Farmville , Allods Online,Travian , Dark Orbit ve daha bir çok online oyunda ön ödemeli kartlarımızı kullanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz pin kodunu mağazaya girerek sadece saniyeler içerisinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Hiç bir kişisel bilginizi paylaşmadan yapabileceğiniz bu ödeme yöntemi 16-14 haneli karakterlerden oluşmuş ve yüksek güvenlikli sistemler tarafından korunmaktadır.

Paykwik ile League Of Legends ‘te Riot Point Alımı

Örnek olarak Riot Games’in bünyesinde bulunan Lol oyununda mağaza içerisinde bulunan RP satın al butonu aracılığı ile Paykwik ile RP satın alımını resmi kart blog ekibi olarak sizler için video haline getirdik. Sizde aşağıda göstermiş olduğumuz adımları inceleyerek oynadığınız online oyunlarda bakiye yüklemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Soru ve görüşleriniz için canlı destek ekibimiz, whatsapp iletişim hattımız ve yorumlara ileti bırakarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir