astropay kart

Astropay Nedir?

Astropay ön ödemeli bir kart türüdür.

Astropay Türkiye ve tüm Dünya’da internet kullanıcılarının e-ticaret ve diğer sitelerde ödeme seçeneği olarak kullanabileceği bir e-pin* kartıdır. Astropay kartın tek amacı internet kullanıcılarına güvenilir ve hızlı bir ödeme seçeneği sunmaktır. Genellikle kredi kartı olmayan veyahut internet ortamında kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır..

Astropay kart, 16 haneli bir sanal karttır. E-ticaret , oyun ve alışveriş sitelerinin yanında binlerce sitede ödeme seçeneği olarak sunulmuştur. Astropay kişisel bilgilerinizi paylaşmadan size güvenilir bir ortamda alışveriş keyfi sunar.

*Epin Nedir?

E-Pin (Electronic Personal Identification Number) bir ödeme yöntemidir. E-Pin kodları, harf ve rakamlardan oluşmakta olup 8, 12, 16 gibi hanelerden oluşabilir. (Örnek: 218R-48G6- 315S-PR6F) Bir çok online oyun ve e-ticaret sitelesi e-pin hizmetini kullanıcılarına sunmaktadır.

Bu tek kullanımlık ödeme kartı, online ve telefonda yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınız olan ekstra güvenliği sağlar. Ayrıca sanal ve tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylece kaybolma veya çalınma riski yoktur.

Resmikartsatis.com’dan Alabileceğiniz Astropay Değerleri

Astropay Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır:€5,€10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500, 1000€. Belirtilen bu tutarları Resmikartsatis.com canlı destek sistemi üzerinden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir